Siekiantiems daugiau!

Į pažengusiųjų grupę kviečiame mokslinčių kursą įsisavinusius šunis, arba po asmeninių treniruočių. Čia jūs rasite nedidelį aktyvių šunų šeimininkų kolektyvą, kuriuos vienija meilė ne tik savo šuniui, bet ir užsiėmimams su juo. Siekiame puikaus paklusnumo net be pavadžio visur ir visada, mokomės įdomesnių komandų, ruošiamės paklusnumo egzaminams ir varžyboms.

Pradedame dirbti kiek kitokiu formatu – paklusnumo technikos treniruotes Vingio parke paįvairiname iššūkiais neįprastoje aplinkoje: judriose gatvėse, geležinkelio stotyje, šunų parodų salėse ir t.t. Siekiant daugiau visada atsiranda sunkumų, kuriuos sėkmingai įveikus galima didžiuotis savo ir šuns komanda. Liūdna tikrai nebūna…

Treniruotės vyksta 1 kartą per savaitę. Vietą visada susideriname iš anksto. Lankymosi šioje grupėje trukmė priklauso nuo jūsų tikslų. Tik pasiekti stabilų paklusnumą ar išsilaikyti bazinį paklusnumo egzaminą truks trumpiau, o galbūt tai virs smagiu laisvalaikiu ir ruošitės varžyboms, kuriose tobulumui ribų nėra.

8 treniruočių kaina – 70eur.

REGISTRACIJA