Naujiena mūsų mokykloje – asmeninis kursas, norintiems suprasti ir teisingai naudoti e-antkaklį!

Tai specializuotas 8 asmeninių treniruočių kursas, tinkamas jau norimas komandas suprantančių šunų šeimininkams. Treniruotės pradedamos dresūros aikštelėje ar kitoje ramioje vietoje, vėliau vyksta įprastose šuns vedžiojimo vietose sutartiniu laiku.

Kurso kaina – 200eur. Antkaklis neįeina į kainą.

Elektroninis antkaklis – labai galinga priemonė, su didžiulėmis panaudojimo galimybėmis. Sukurtas medžiokliniams šunims, kurie turi dirbti dideliu atstumu nuo šeimininko, šis antkaklis greitai rado pritaikymą ir kitose dresūros sferose. Tinkamai naudojamas, jis gali užtikrinti gerokai didesnę laisvę ir saugumą daugumai šunų. Leidžia gerokai anksčiau ramiai paleisti šunį nuo pavadėlio, leisti jam plačiau mėgautis gamta, lengviau išsikrauti ir gyventi geriau subalansuotą gyvenimą.

Kaip ir bet koks galingas įrankis, elektroninis antkaklis gali būti panaudojamas dvejopai. Tiek gerokai pagerinti šuns gyvenimą, tiek ir rimtai pakenkti. Mums labai skaudu matant neteisingo, žalojančio panaudojimo pavyzdžius ar nekokybiškų, pavojingų antkaklių naudojimą. Būtent tai paskatino šio kurso kūrimą – norime padėti šeimininkams išnaudoti modernias galimybes saugiai ir etiškai.

Priimtini tik kokybe pasižymėjusių gamintojų antkakliai – Dogtra, Martin Systems, E-collar tech. Antkaklis pirmą kartą turėtų būti panaudotas ant šuns šio kurso metu, kitu atveju kurso trukmė gali keistis.