Siekiantiems daugiau!

 

Į triukų – sportinio paklusnumo grupę kviečiame bent pradedančiųjų kursą baigiusius šuniukus, bet naujo ir naudingo išmoks ir daugiau dresuoti, aukštesnius lygius baigę šunys. Čia jūs rasite aktyvių šunų šeimininkų kolektyvą, kuriuos vienija meilė ne tik savo šuniui, bet ir užsiėmimams su juo. Mokomės smagiu triukų ir įdomesnių paklusnumo pratimų, šunų fitneso elementų. Siekiame linksmo, greito ir tikslaus komandų vykdymo įvairioms paklusnumo programoms (IPO, Obedience).

Treniruočių programa jūsų šuniui gali būti individualizuojama pasirinkus programą, kurios egzaminus norėsite laikyti, dalyvauti varžybose. Arba galite mokytis vis naujų, linksmų pratimų iš įvairių programų, vystyti savo šuns mąstymą ir ryšį su juo.

Treniruotės vyksta 1 kartą per savaitę, pirmadieniais 20val. Treniruotės trukmė apie 1 valanda. Kadangi tobulumui ribų nėra, tai neriboto laiko grupė. Galite prisijungti bet kada ir lankytis tol, kol mėgausitės užsiėmimais ar pasieksite savo tikslus.

Kaina – 40eur/mėn. (4k.)

REGISTRACIJA

Reikalavimai:

Šuo turi mokėti pagrindines komandas: Sėdėt, Gulėt ir Stovėt iki leidimo eiti (bent su trumpu išlaikymu). Eiti Greta prie jūsų kojos, automatiškai atsisėsti kai jūs sustojate. Pagal komandą Pas mane atbėgti ir atsisėsti priešais jus.

Ko mokysime?

Triukų ir pratimų sąrašą riboja tik mūsų fantazija, tačiau pradesime nuo pagrindinių. Su triukais pradėsime nuo įvairių apsisukimų, gyvatėlės tarp kojų, ėjimo atgal, nusilenkimų. Pirmi pratimai bus sėsti, gulti, stoti iš ėjimo greta, apibėgti aplink kūgį, šokti per kliūtį, atnešti numestą daiktą.

Lankant ilgiau jūsų šunį mokysime vis sudėtingesnių, naujų triukų ir pratimų. Kuo daugiau šuo jau moka, tuo daugiau sugeba išmokti.