Mokslinčių kursas – 8 treniruočių programa šunims, kurie jau turi bazinius įgūdžius. Šioje grupėje laukiame pradedančiųjų kursą ar lygiaverčius mokymus baigusių šunų.

Daug žmonių, net ir dresavusių savo šunis, susiduria su sunkumais kasdienybėje. Šuo klauso tik matydamas skanėstą, pamiršta viską pamatęs kitą šunį ar vaiką, ignoruoja šeimininką lauke ir t.t. Čia dėmesys skiriamas pagrindinių komandų užtvirtinimui. Siekiame, kad jūs galėtumėte ramiai eiti gatve su šunimi prie kojos, nesukdami sau galvos dėl skanėstų. Kad galėtumėte liepti šuniui sėdėti ir ramiai nueiti į šoną nusipirkti ledų, ar pasikalbėti su sutiktu draugu.

Kurso eigoje palaipsniui atsisakysime pastovaus skanėstų davimo. Jūs išmoksite efektyviai ir saugiai naudoti korekcijas, reikalauti iš šuns sąžiningo komandų atlikimo. Žinosite, kaip elgtis šuniui suklydus ir kaip suvaldyti sudėtingas situacijas. Tikras paklusnumas turi būti palaikomas visą gyvenimą. Šis kursas parodys jums, kaip to siekti. Juk vaikščioti su  visiškai valdomu šunimi ne tik malonumas šeimininkui, tačiau ir gerokai didesnė laisvė šuniui mėgautis gyvenimu.

Mielai laukiame ne tik mūsų mokyklos absolventų. Jeigu pradedančiųjų kursas baigtas kitur, prieš jo pradžią siūlome trumpą nemokamą konsultaciją. Ji skirta įvertinti, ar šuo moka pakankamai komandų užtvirtinimui. Galbūt patarsime, su kuo reikėtų daugiau padirbėti iki kurso pradžios.

Kurso kaina – 80eur.

Registracija:

Pasirinkite tinkamo kurso laiką:
Trečiadieniais 20val. nuo rugpjūčio 7d. Vingio parke

Vardas

Pavardė

Telefonas

El. paštas

Šuns vardas

Šuns veislė

Šuns gimimo data

Komentaras