Sveiki,

DS__0844-856x1024
Aš esu Karina Ščuckytė, Canis.lt savininkė ir Lietuvos Kinologų Draugijos dresuotoja. Dresuoju šunis jau 9 metus, didžiąją šio laiko dalį aikštelėje Vingio parke. Dresūra susidomėjau dar paauglystėje, įsigijusi Kaukazo aviganio mišrūną Dryžių. Su juo išlaikiau pirmą savo paklusnumo egzaminą ir sudalyvavau pirmose varžybose. Greitai susidomėjau IPO sportu, kuris kilo iš Vokietijos policijos šunų programos.

Su malinua Daria tapau daugelio IPO1 B paklusnumo varžybų nugalėtoja ir prizininke Lietuvoje bei Latvijoje 2011 – 2013 metais. 2014 metais laimėjome rimčiausias ir sunkiausias Lietuvoje IPO3 varžybas, kuriose varžėmės pėdsekystės, paklusnumo ir apsaugos rungtyse. Latvijoje toje pačioje programoje iškovojome antrąją vietą. Dalyvavome ir grožio parodose, Daria tapo Lietuvos ir Estijos čempione.

Šiuo metu pati auginu 5 šunis. Dryžiui jau 9 metai, bet jis dar visai stiprus senjoras. Daria neleidžia jam snausti… Vokiečių aviganė Lee ramiausias ir mieliausias mano šuo, visada nori būti šalia. Ji taip pat išsilaikė paklusnumo egzaminus, kitus reikalavimus veisimui ir turėjo šuniukų mano veislyne. Dabar auga ir dvi jauniklės: vietoje nenustygstanti malinua Karma, kuri aktyviai ruošiama IPO sportui, ir namų pūkuotukė pomeranė Ari, su kuria planuojama parodinė karjera.

IMG_8428

IPO1 B varžybos su Dryžiumi

Sėkmė šunų sporte niekada nebuvo vienintelis mano tikslas. Pasiekimams įrodant mano kompetenciją, vis didesnis šunų šeimininkų skaičius pasitikėjo mano pagalba auginant paklusnius ir patikimus kompanionus, ruošiantis paklusnumo egzaminams bei varžyboms ir sprendžiant specifines elgesio problemas. Daugiausiai džiaugsmo man atneša žodžiai, kad su mano dresuotu šunimi tapo malonu gyventi, kad šuo nebekelia sunkumų ir atneša tik džiaugsmą.

Dresuodama renkuosi efektyvius metodus, kurie leidžia pasiekti greitą rezultatą liekant sąžiningu šuns atžvilgiu. Mokome šunį naudojant motyvaciją ir žaidimą, daug pozityvaus paskatinimo. Tačiau nuo “pozityvių dresuotojų” skiriamės tuo, kad atėjus laikui nepamirštame ir disciplinos, prireikus tinkamu laiku naudojame šuniui suprantamas korekcijas. Tikiu, kad šuo turi mylėti ir gerbti savo šeimininką. Būtinos tam tikros ribos ir taisyklės, kurių laikantis bus laimingesnis ir šuo, ir šeimininkai. Užsienyje šis požiūris į dresūrą vadinamas “subalansuotu”.

Pas mus jums nereikės lankyti pamokas metus, kad šuo išmoktų atsisėsti. Matysite akivaizdų progresą. Kasdieniam gyvenimui pakankamą paklusnumą dauguma jaunų šunų pasiekia vos per 3 mėnesius grupėje, ir net greičiau renkantis individualius užsiėmimus. Pagrindinių įgūdžių jūsų šuo gali išmokti ir vos per 3 savaites renkantis dresūrą su apgyvendinimu, kur su juo kasdien tiesiogiai dirbs dresuotojas,

DSC_0377

Seminaras su FMBB ir WUSV pasaulio vicečempionu Marko Koskensalo

Visada aktyviai dalyvauju seminaruose Lietuvoje ir užsienyje, pagrinde pas pasaulio dresūros čempionus ir vicečempionus, domiuosi naujovėmis ir tobulinausi dresūros klubuose Nyderlanduose bei Čekijoje. Nyderlanduose per 3 mėnesius susipažinau būtent su pozityvios dresūros pliusais ir minusais, ir sugebėjau perimti teigiamas šių metodų puses. Daug dirbau su pasaulinio lygio dresuotojais iš Suomijos, ir šiandien reguliariai treniruojuosi su jais. Aukščiausio rezultato siekiantys profesionalai visada renkasi racionalius ir efektyvius metodus, kas leidžia man būti naudingiausia jums. Mano mokiniai sėkmingai laiko paklusnumo egzaminus, dalyvauja varžybose, o dauguma tiesiog džiugina savo šeimininkus.

Daugiau apie mano filosofiją ir metodus galite sužinoti skaitydami Canis.lt blog’ą, kuriame rasite įdomios ir naudingos informacijos. Jis puikiai papildys tai, ką sužinosite atėję į mūsų dresūros treniruotes. Canis.lt jūs rasite kokybišką ir efektyvią pagalbą, greitus rezultatus.

Jeigu jums kyla bet kokių klausimų, kreipkitės ir mielai į juos atsakysiu!

Kai kurie mano lankytų seminarų sertifikatai, egzaminų ir varžybų diplomai: