Ši paslauga suteikia galimybę daug greičiau išmokyti šunį norimų įgūdžių ir komandų. Šuo gyvena dresuotojos namuose kaip šeimos narys, labai gražioje Trakų nacionalinio parko vietoje. Kadangi jo kasdieniu grafiku ir mokymu rūpinasi kvalifikuota dresuotoja, procesas vyksta sklandžiai ir efektyviai. Po šio kurso šeimininkui parodoma, ką šuo išmoko ir kaip perimti gautą progresą. Tolimesnės savarakiškos treniruotės būtinos, kad šuo klausytų ir šeimininko, tačiau jos atima daug mažiau laiko, nei mokymas nuo pradžių.

Ši paslauga taip pat puikus pasirinkimas jūsų atostogoms. Šuo gali praleisti šį laiką ne tik saugiai, bet ir naudingai. Mes turime du standartinius dresūros su apgyvendinimu kursus, tačiau taip pat siūlome ir individualią trukmę bei programą. Kad vizitas būtų naudingas, pirmam kartui rekomenduojame šuniui pasilikti bent savaitę. Kelios pirmos dienos skiriamos susipažinimui, ryšio kūrimui. Jeigu šuo jau yra buvęs pas mus svečiuose, ir trumpas įgūdžių atnaujinimo vizitas gali būti naudingas.

Prieš paliekant šunį visada siūlome trumpą nemokamą konsultaciją, kurios metu susipažįstame su jūsų šunimi, aptariame jūsų poreikius ir lūkesčius šuns vizitui.

Individualios programos kaina – 45-30eur parai, priklausomai nuo poreikių ir trukmės.

Standartiniai kursai:

Bazinis paklusnumas

Greičiausias būdas išmokyti šunį pagrindinio paklusnumo – dresūros kursas su apgyvendinimu. Šuo tris savaites gyvena pas mus, namų sąlygomis Trakuose ir kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Toks intensyvumas ir profesionalaus dresuotojo sugebėjimai leidžia pasiekti rezultato daug greičiau.

Pagal pageidavimą savaitgaliui šuo gali grįžti namo, tokiu atveju pasiimant šunį penktadienį darome bendrą treniruotę, per savaitgalį jūs turite praktikuotis tai, ką šuo išmoko. Atvežant vėl sekmadienį vakare ar pirmadienį ryte aptariame, kaip jums sekėsi. Po šio kurso galime garantuoti, kad šuo klausys dresuotojo su pavadžiu kasdienėmis sąlygomis. Į kursą taip pat įeina kelios asmeninės treniruotės su šeimininku, skirtos įgūdžių perėmimui, kad šuo klausytų ir jūsų.

Daugiau informacijos: https://www.canis.lt/paslaugos/dresura-apgyvendinimas/bazinis-paklusnumas/

Arzos kelionė šiame kurse:

Paklusnumas be pavadėlio

Šis kursas skirtas šeimininkams, norintiems greitai pasiekti patikimo savo šuns paklusnumo be pavadėlio, naudojant elektroninį antkaklį. Ramiai paleisti savo šunį gamtoje, eiti pasivaikščioti be pavadžio ir nesijaudinti, kad šuo galėtų pabėgti. Šis dresūros su apgyvendinimu kursas skirtas šunims, kurie jau gerai suprantantiems pagrindines komandas. Baigusiems bazinio paklusnumo kursą su apgyvendinimu, pažengusių grupę arba kitus analogiško lygio mokymus.

Šuo dvi savaites gyvens pas mus, namų sąlygomis ir bus kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Kursas prasideda komandų pasikartojimu ir supažindinimu su el. antkakliu. Tinkamai supažindinus šunį, antkaklis pradedamas naudoti dresūroje.

Daugiau informacijos: https://www.canis.lt/paslaugos/dresura-apgyvendinimas/paklusnumas-be-pavadelio/

Šeilos kelionė per bazinį ir paklusnumo be pavadėlio kursus: