Bazinis paklusnumas

Greičiausias būdas išmokyti šunį pagrindinio paklusnumo – dresūros kursas su apgyvendinimu. Šuo tris savaites gyvena pas mus, namų sąlygomis Trakuose ir kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Toks intensyvumas ir profesionalaus dresuotojo sugebėjimai leidžia pasiekti rezultato daug greičiau. Įprastai pirmas 7-10 dienų šuo būna tik mokomas naujų komandų ir įgūdžių skatinant mėgstamu skanėstu arba žaislu.

Antrąją kurso pusę, kai šuo jau gan gerai supranta komandas, prasideda užtvirtinimo fazė. Po truputį sunkinamos aplinkos sąlygos (iš uždaro kiemo einame į vis judresnes vietas, didinamas trikdžių skaičius), mažinamas skanėstų naudojimas. Įvedamos korekcijos ir šuo išmokomas tinkamai į jas reaguoti. Po šio kurso galime garantuoti, kad šuo klausys dresuotojo su pavadžiu kasdienėmis sąlygomis. Jums bus atsiųstas video, demonstruojantis naujus šuns įgūdžius.

Daugiau…

Paklusnumas be pavadėlio

Naujiena Lietuvoje – paklusnumo be pavadėlio kursas naudojant elektrinį antkaklį.

Šis kursas skirtas šeimininkams, norintiems greitai pasiekti patikimo savo šuns paklusnumo be pavadėlio. Ramiai paleisti savo šunį gamtoje, eiti pasivaikščioti be pavadžio ir nesijaudinti, kad šuo galėtų pabėgti. Šis dresūros su apgyvendinimu kursas skirtas šunims, kurie jau gerai suprantantiems pagrindines komandas. Baigusiems bazinio paklusnumo kursą su apgyvendinimu, pažengusių grupę arba kitus analogiško lygio mokymus.

Šuo dvi savaites gyvens pas mus, namų sąlygomis ir bus kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Kursas prasideda komandų pasikartojimu ir supažindinimu su el. antkakliu. Tinkamai supažindinus šunį, antkaklis pradedamas naudoti dresūroje. Pirma ramioje aplinkoje, toliau vis keičiant aplinkas ir keliant dirgiklių stiprumą. Kurso pabaigoje ir jam pasibaigus būtinos treniruotės ir su šeimininku, kurių metu mokome šeimininką teisingai naudotis el. antkakliu.

Daugiau…

Paslauga Trukmė Kaina
BAZINIS PAKLUSNUMAS 3 savaitės 800 EUR
PAKLUSNUMAS BE PAVADĖLIO 2 savaitės 600 EUR
BAZINIS PAKLUSNUMAS + PAKLUSNUMAS BE PAVADĖLIO 5 savaitės 1300 EUR