Naujiena Lietuvoje – paklusnumo be pavadėlio kursas naudojant elektroninį antkaklį!

Šis kursas skirtas šeimininkams, norintiems greitai pasiekti patikimo savo šuns paklusnumo be pavadėlio. Ramiai paleisti savo šunį gamtoje, eiti pasivaikščioti be pavadžio ir nesijaudinti, kad šuo galėtų pabėgti. Šiame kurse laukiami šunys, kurie jau gerai vykdo pagrindines komandas būdami ant pavadėlio. Baigę bazinio paklusnumo kursą su apgyvendinimu, pažengusių grupę arba kitus analogiško lygio mokymus.

Šuo dvi savaites gyvena pas mus namie, Trakuose ir yra kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Kursas prasideda komandų pasikartojimu ir supažindinimu su el. antkakliu. Tinkamai supažindinus šunį, antkaklis pradedamas naudoti dresūroje. Pirma ramioje aplinkoje, toliau vis keičiant aplinkas ir keliant dirgiklių stiprumą. Kurso pabaigoje ir jam pasibaigus būtinos treniruotės ir su šeimininku, kurių metu mokome šeimininką, kaip elgtis su šunimi jam grįžus ir kaip teisingai naudotis el. antkakliu. Mes turime jau daugiau nei 10 metų sėkmingo naudojimosi el. antkakliais patirties.

Šis dresūros būdas labai populiarus JAV ir daugelyje kitų šalių.

Modernus el. antkaklis – labai plačių galimybių įrankis. Jis naudoja tą pačią technologiją, kaip ir raumenų elektrostimuliacijos kostiumai sporto treniruotėms bei TENS elektrostimuliatoriai skausmo malšinimui. Šiuolaikiški žemo lygio stimuliacijos metodai šunų dresūrai leidžia sėkmingai naudoti antkaklį net bailių ir jautrių šunų reabilitacijoje. Pagrindinė antkaklio paskirtis mūsų kurse – sugrąžinti šuns dėmesį ir būti tarsi nematomu pavadėliu.

Kurso metu šuo įpranta prie pastovaus kontakto su dresuotoju, išmoksta visada reaguoti į komandas. Po kurso antkaklis naudojamas rezultato perkėlimui darbui su šeimininku ir toliau apsidraudimui neįprastose situacijose. Po pradinio laikotarpio jis neturi būti naudojamas dažnai.

Į kursą įeina dvi treniruotės su šeimininku kurso gale ir trys asmeninės treniruotės šuniui jau grįžus namo, kad matyti, kaip šuniui sekasi klausyti šeimininko ir prireikus iškart koreguoti kylančius niuansus. Taip pat po šio kurso galite nemokamai mėnesį lankyti pažengusių grupę, kas padės šuniui tvirčiau klausyti jūsų ir prie kitų šunų.

Ką šuo mokės ir vykdys be skanėstų bei pavadėlio, aplink esant žmonėms ir šunims:
Sėdėt su išlaikymu;
Gulėt su išlaikymu;
Pas mane atsisėdant priešais;
Greta su automatiniu atsisėdimu sustojus;
Ne.

Kurso metu naudojami tik kokybiški, patikimų gamintojų el. antkakliai, turintys apie 100 stimuliacijos lygių. Patikimiausi gamintojai: Dogtra, E-collar technologies. Mes patarsime, kuris antkaklis geriausias jūsų šuniui bei situacijai ir kur jį įsigyti. Orientacinė kokybiško antkaklio kaina – 200-300eur. Antkaklis neįeina į kurso kainą. Nepatikimo gamintojo antkakliai griežtai nebus naudojami, kadangi nepastovus jų veikimas bei nestabilus stimuliacijos lygis gali būti žalingas.

Visada rekomenduojame pasitarti su mumis prieš įsigyjant antkaklį!

Geriausia būtų nenaudoti el. antkaklio šuniui prieš kurso pradžią. Jeigu antkaklis buvo naudotas neteisingai, gali reikėti papildomo laiko asociacijų keitimui.

Kursą sudaro:
Pradinė konsultacija paliekant šunį;
2 savaitės dresūros su apgyvendinimu;
Dvi treniruotės su šeimininku kurso pabaigoje;
Trys treniruotės su šeimininku kursui pasibaigus, mėnesio bėgyje.

Taip pat galimas tęstinis 5 savaičių trukmės kursas, apimantis bazinį paklusnumą ir paklusnumą be pavadėlio, tinkamas nedresuotiems ar mažai dresuotiems šunims.
Esant kitokiems poreikiams galima derinti individualų kursų turinį ir trukmę.

Šeilos kelionė nuo pirmų dienų iki galutinio rezultato:

Terra pas mus praleido penkias savaites, praėjo bazinio paklusnumo ir  be pavadėlio kursus su apgyvendinimu. Ji labai švelnaus charakterio, jautri mergaitė, tačiau lojo ant kiekvieno matomo šuns ir dar nežinojo komandų.

Šiame video – mūsų darbo rezultatas. Čia matote laisvą pasivaikščiojimą nekreipiant dėmesio į aplinkinius ir pagrindines paklusnumo komandas:

Kainos:

Paslauga Trukmė Kaina
PAKLUSNUMAS BE PAVADĖLIO
Dresūra su apgyvendinimu
2 savaitės 600 EUR
BAZINIS KURSAS + PAKLUSNUMAS BE PAVADĖLIO
Dresūra su apgyvendinimu
5 savaitės 1300 EUR

Registracija:

  Norimas kursas:Bazinis paklusnumasPaklusnumas be pavadėlioBazinis paklusnumas + Paklusnumas be pavadėlio

  Pradžios data: (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Trumpai aprašykite, kokių pokyčių tikitės iš dresūros kurso: