Patikimas paklusnumas – realiose sąlygose!

Pažengusių grupė – programa šunims, kurie jau turi bazinius įgūdžius. Šioje grupėje laukiame pradedančiųjų kursą ar lygiaverčius mokymus baigusių šunų.

Daug žmonių, net ir dresavusių savo šunis, susiduria su sunkumais kasdienybėje. Šuo klauso tik matydamas skanėstą, pamiršta viską pamatęs kitą šunį ar vaiką, ignoruoja šeimininką lauke ir t.t. Šios grupės tikslas – patikimas paklusnumas realiose, kasdieninėse sąlygose. Parke, judrioje gatvėje, prie žmonių minios ir automobilių.

Dėmesys skiriamas pagrindinių komandų užtvirtinimui. Siekiame, kad jūs galėtumėte ramiai eiti gatve su šunimi prie kojos, nesukdami sau galvos dėl skanėstų. Kad galėtumėte liepti šuniui sėdėti ir ramiai nueiti į šoną nusipirkti ledų, ar pasikalbėti su sutiktu draugu. Treniruočių praskaidrinimui mokome šunis triukų ir paklusnumo sportų elementų.

Grupės eigoje palaipsniui atsisakysime pastovaus skanėstų davimo. Jūs išmoksite efektyviai ir saugiai naudoti korekcijas, reikalauti iš šuns sąžiningo komandų atlikimo. Žinosite, kaip elgtis šuniui suklydus ir kaip suvaldyti sudėtingas situacijas. Tikras paklusnumas turi būti palaikomas visą gyvenimą. Ši grupė parodys jums, kaip to siekti. Juk vaikščioti su  visiškai valdomu šunimi ne tik malonumas šeimininkui, tačiau ir gerokai didesnė laisvė šuniui mėgautis gyvenimu.

Kadangi jūsų poreikiai skirtingi, grupė tęstinė ir kurso trukmė individuali. Lankote tiek, kiek norite, kol pasiekiate savo tikslus. Taip pat lankymas lankstus, jeigu turėsite kažkiek praleisti. Tereikia perspėti mus. Prisijungti taip pat galima bet kada.

Grupės kaina – 50eur už 4 treniruotės arba 120eur už 12 treniruočių. Treniruotės lankomos 1 kartą per savaitę, šiuo metu trečiadieniais 20val..

Mielai laukiame ne tik mūsų mokyklos absolventų. Jeigu pradedančiųjų kursas baigtas kitur, prieš jo pradžią siūlome trumpą nemokamą konsultaciją. Ji skirta įvertinti, ar šuo moka pakankamai komandų užtvirtinimui.

Registracija:

  Pasirinkite tinkamo kurso laiką:

  Trečiadieniais 20val.

  Pradžios data:

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Komentaras