Pradedančiųjų kursas – Jūsų startas dresūroje!

Kursą sudaro 8 teminės treniruotės grupėje, vieną kartą per savaitę. Renkame tik mažas grupes iki 6 šunų, kad niekas nepritrūktų asmeninio dėmesio.

Kurso kaina –  90Eur.

Šaltuoju metu kursai vyksta šiltoje patalpoje S. Stanevičiaus g. 44, šiltuoju metu lauke Vingio parke.

Registracija

Pradedančiųjų kurse ne tik mokome komandų, apimame pagrindinį auklėjimą ir socializaciją. Pradedame nuo ryšio tarp šuns ir šeimininko stiprinimo ir koncentracijos, šunys mokosi komandų su malonumu. Treniruočių eigoje atsakome į šeimininkui kylančius klausimus, susitvarkome ir su smulkiomis elgesio problemomis. Mokome reikalingų komandų ir įgūdžių, kartu šunys mokosi bendrauti su kitais, bei koncentruotis į šeimininką ir blaškančioje aplinkoje. Mažos 4-6 šunų grupės. Kursą įsisavinęs šuo gauna sumanaus šuns diplomą ir yra kviečiamas stiprinti bei plėsti savo įgūdžius mokslinčių kurse.

Pradedančiųjų kursą baigęs šuo mokės ir su skanėsto pagalba vykdys komandas: sėdėt, gulėt, stovėt, pas mane, greta. Taip pat išmoks reaguoti į savo vardą, koncentruotis į šeimininką, vaikščioti netempiant pavadžio ir nerinkti nuo žemės. Nors patikimam paklusnumui kasdienėse situacijose, be pastovios pagalbos maistu, reikia tęsti darbą, šis kursas duoda labai svarbius pagrindus visam šuns gyvenimui.

Štai vienos iš mūsų grupių darbo rezultatas:

Su savimi būtina turėti daug šuns mėgstamų, smulkių ir minkštų skanėstų bei alkaną šunį. Tinka smulkiai (max. 1x1cm) pjaustytas sūris, virta mėsa ir pan. Ėdrūnams gali tikti ir smulkus sausas maistas, kurio šuo ilgai nekramto, viskas priklauso nuo jūsų šuns. Jums reikės apie 2m. ilgio pavadėlio (ne automatinio), dirbant lauke rekomenduojame turėti ir vandens šuniui. Kitokio inventoriaus gali prireikti dresūros eigoje, apie tai perspėsime iš anksto. Kažko pritrūkus įprastai galėsite tai įsigyti vietoje.