Pilnas paklusnumo mokymas ir palaikymas visus metus!

Ši programa skirta norintiems mokyti šuniuką su grupe ir lydės jus nuo pradmenų iki pilno komandų užtvirtinimo. Ji apima bendrą paklusnumą nuo nulio iki patikimo klausymo.  Programos trukmė  – daugiau nei metai! 

Ji tinka tiek mažam šuniukui, tiek ir nedresuotam suaugusiam šuniui. Pradedančiųjų kurse koncentruojamės į bendro paklusnumo komandas, kurios leis daug geriau valdyti šunį, lengviau su juo gyventi bei naudingus įgūdžius, kaip gražus ėjimas su pavadėliu. Tris asmenines treniruotes galėsite panaudoti, kai iškils daugiau klausimų dėl šuns elgesio ir norėsis daugiau pagalbos. Pažengusių grupėje užtvirtiname bendrą paklusnumą, siekiame klausymo be skanėstų ir mokome šunis smagių triukų proto mankštai.

Ši programa netinka šunims, kurie rodo agresiją kitų šunų ar žmonių atžvilgiu, nepertraukiamai loja ant kitų šunų ar visai nevertina skanėstų. Visais šiais atvejais rekomenduojame pradėti nuo asmeninių treniruočių. Rujojančios kalytės daro pertrauką ir tęsia treniruotes rujai pasibaigus.

Į programą įeina:

Pradedančiųjų kursas;
Trys asmeninės treniruotės;
Neribotas pažengusių grupės lankymas 1 metus.

Programos kaina:

325EUR (vertė 700eur)

Programos taisyklės:

  1. Programos dalyviai gali rinktis bet kurį tinkamą kurso laiką, pildydami registracijos formą. Dalyviui ar šuniui susirgus ar dėl kitų priežasčių nebegalint lankyti kurso pasirinktu laiku, vieną kartą nemokamai gali būti keičiamas kurso laikas. Prireikus keisti laiką antrą ar daugiau kartų, mokamas papildomas 25eur mokestis.
  2. Pažengusių grupės narystė prasideda pirmos lankomos grupės treniruotės dieną arba kalendorinis mėnuo po paskutinio lankyto kurso pabaigos ir tęsiasi kalendorinius metus. Tuo laikotarpiu dalyvis gali lankyti pažengusių grupę iki dviejų kartų per savaitę, pasirinkęs laiką iš tuo metu prieinamų.
  3. Asmeninės treniruotės gali būti panaudotos per visą programos laikotarpį, iki pažengusių grupės narystės pabaigos.
  4. Asmeninės treniruotės trukmė – apie 45 minutės, jos vyksta Vingio parke iš Čiurlionio g. pusės arba salėje Kauno g. 30.
  5. Už programą sumokėta suma nėra grąžinama.
  6. Tapti programos dalyviu galima apmokėjus ją iki pirmo pasirinkto kurso pradžios arba iki pirmo lankomo Canis.lt kurso pabaigos.