Nauja mūsų paslauga – visi dresūros su apgyvendinimu privalumai nesiskiriant su savo šunimi!

Kiekvieną darbo dieną mes atvažiuosime pas jus ir pravesime treniruotę jūsų šuniui. Įprastai pirmos treniruotės vyksta namuose arba jūsų kieme, vėlesnės vyksta vaikštant apylinkėse, galbūt nusivežant šunį į tinkamiausią vietą (pvz. parką) ir po treniruotės grąžinant jį namo. Penktadieniais mes turėsime bent trumpą treniruotę kartu su jumis, kad jūs galėtumėte palaikyti naujus šuns įgūdžius ir per savaitgalį.

Kadangi didelę darbo su šunimi dalį padarysime mes, jūs gausite greitą rezultatą ir daug mažesnę jūsų laiko investiciją. Kartu jausitės ramiai, kadangi šuo lieka jūsų namuose, jums nereikia jo niekur palikti.

Šunį sutartu metu mums gali perduoti kažkas iš šeimos narių arba galite rinktis dresūros laikotarpiui suteikti mums raktus.

Siūlome tiek standartines, tiek ir individualias programas pagal jūsų poreikius. Pavyzdžiui, galime suteikti trumpą programą tik poros įgūdžių mokymui arba susitarti dėl dviejų treniruočių per dieną, net ir savaitgaliais, kad mokymo metu šunį vedžiotų tik dresuotoja ir šuo tikrai neturėtų galimybės praktikuoti blogus įpročius, kol jie bus pakeisti.

Standartinės programos numato atvykimą Vilniaus arba Trakų miesto ribose. Galima tartis ir dėl šios paslaugos 50km spinduliu nuo šių miestų už papildomą mokestį.

Visa tai galime aptarti pradinės nemokamos konsultacijos metu.

Standartinės programos:

Bazinis paklusnumas

Šios programos eigoje jūsų šuo išmoks pagrindinių paklusnumo komandų ir mandagaus elgesio taisyklių bei vykdys jas būdamas su pavadėliu, nenaudojant skanėstų.

Keturias savaites darbo dienomis dresuotoja atvyks į jūsų namus ir praves paklusnumo treniruotę jūsų šuniui. Penktadieniais bent treniruotės dalis vyksta kartu su jumis, kad jūs galėtumėte palaikyti naujus įgudžius ir per savaitgalį. Į programą įeina ir trys asmeninės treniruotės su šeimininku po šių keturių savaičių, kurios leis papildomai užtvirtinti pasiektą rezultatą.

Ši programa tinka šuniukams nuo 6 mėnesių amžiaus ir jauniems suaugusiems šunims. Vyresniems šunims gali reikėti ilgesnės individualios programos šiems tikslams pasiekti.

Programos kaina: 1200eur

Paklusnumas be pavadėlio

Ši programa skirta šunims, kurie jau turi bazinės programos įgūdžius. Jos eigoje bus siekiama patikimo paklusnumo ir paleidus šunį be pavadėlio, naudojant elektroninį antkaklį.

Tris savaites darbo dienomis dresuotoja atvyks į jūsų namus ir praves treniruotę jūsų šuniui. Pirma šuo bus supažindinamas su elektroninio antkaklio veikimu ir reikšme, vėliau mokomas klausyti ir paleistas nuo pavadėlio. Penktadieniais bent treniruotės dalis vyksta kartu su jumis, kad jūs galėtumėte palaikyti naujus įgudžius ir per savaitgalį.Keturias savaites darbo dienomis dresuotoja atvyks į jūsų namus ir praves paklusnumo treniruotę jūsų šuniui. Penktadieniais bent treniruotės dalis vyksta kartu su jumis, kad jūs galėtumėte palaikyti naujus įgudžius ir per savaitgalį. Į programą įeina ir trys asmeninės treniruotės su šeimininku po šių keturių savaičių, kurios leis papildomai užtvirtinti pasiektą rezultatą.

Programos kaina: 900eur

Tęstinė programa: Paklusnumas be pavadėlio nuo nulio

Tai abiejų standartinių programų derinys, mokant šunį pilno paklusnumo per septynias savaites be pertraukų. Į programą įeina ir penkios asmeninės treniruotės su šeimininku baigus šuns mokymą.

Programos kaina: 1900eur