Asmeninės treniruotės – idealus pasirinkimas siekiantiems lankstumo, greitesnio rezultato ar dėl šuns būdo negalintiems treniruotis grupėje. Dirbate nepastoviu grafiku ar negalite atvykti į pas mus? Susitarsime dėl jums tinkamų treniruočių sąlygų!

Galbūt norite matyti labai greitus rezultatus? Išskirtinis dresuotojo dėmesys pagreitina mokymo procesą. 12 asmeninių treniruočių kursas neretai atstoja 4 mėnesius grupėje ir leidžia jums prisijungti tiesiai prie labiau pažengusių grupių, kur užtvirtinsite paklusnumą tarp šunų ir kitų sudėtingų dirgiklių, ar toliau sieksite dresūros egzamino diplomo bei laimėjimų varžybose. Tokia asmeninių treniruočių ir kurso grupėje kombinacija taip pat leidžia greičiausiai pasiekti puikaus paklusnumo kasdieniame gyvenime.

Kartais darbas grupėje tiesiog netinka, pavyzdžiui bailiems, nervingiems ar agresyviems šunims. Nors šios problemos išsprendžiamos, tam reikia laiko. Kad neeikvoti jo ar imliausio šuniuko amžiaus, kartu mes galime mokyti paklusnumo be kitų šunų aplink. Gali būti sudaromas individualus planas, derinant kelis treniruočių tipus.

Asmeninių treniruočių metu mes mokome šunį bet kokių jums reikalingų paklusnumo komandų ir sprendžiame smulkias elgesio problemas. Treniruočių tikslus nustatome ir jų siekiame kartu. Įprastai dresūrai būtina tik erdvesnė lygi vieta, kad ir jūsų kiemo veja. Namų sąlygomis taip pat galima saugiai pradėti dar neskiepytų šuniukų dresūrą.

Programos:

Minimali Standartinė Neribota
Trukdo tik pavadėlio tempimas ir šokinėjimas ant žmonių? O gal šiukšlių rinkimas nuo žemės ir bėgimas pro duris? Reikia auklėti patikimą draugą nuo nulio ar mokyti paklusnumo ir išspręsti porą smulkių elgesio problemų? Norisi ne tik pilno auklėjimo, tačiau ir palaikymo visam šuns gyvenimui?
Ši programa jums padės! Skirta šunims, kuriems trūksta tik poros įgūdžių ar komandų. Gyvenimas su šunimi bus lengvesnis. Programa skirta auklėjimui nuo šuniuko ar šuns bendro paklusnumo ir gyvenimo įgūdžių mokymui. Programa skirta šeimininkams, kurie vertina  ramybę. Kas benutiktų, profesionalo pagalba visada bus šalia.
Įeina keturios asmeninės treniruotės salėje ar Vingio parke / jums patogioje vietoje ir konsultacijos el. paštu ar telefonu 2 mėnesius. Įeina dvylika asmeninių treniruočių salėje ar Vingio parke / jums patogioje vietoje ir konsultacijos el. paštu ar telefonu programos eigoje. Įeina neribotas asmeninių treniruočių skaičius salėje ar Vingio parke / jums patogioje vietoje ir pažengusių grupė visam šuns gyvenimui.
150eur / 180eur 390eur / 490eur 925eur / 1125eur

Treniruotės už Vilniaus ar Trakų miesto ribų – su sutartine priemoka.

Registracija:

  Pageidaujama vieta:

  Vingio parkasJūsų pasirinkta vieta

  Adresas (jeigu renkatės savo vietą)

  Programa:
  MinimaliStandartinėNeribota

  Pageidaujama data (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Pageidaujamas laikas:

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Komentaras (kitas tinkamas laikas ar kitos pastabos)