Asmeninės treniruotės – idealus pasirinkimas siekiantiems lankstumo, greitesnio rezultato ar dėl šuns būdo negalintiems treniruotis grupėje. Dirbate nepastoviu grafiku ar negalite atvykti į pas mus? Susitarsime dėl jums tinkamų treniruočių sąlygų!

Galbūt norite matyti labai greitus rezultatus? Išskirtinis dresuotojo dėmesys palengvina mokymo procesą. 8 asmeninių treniruočių kursas neretai atstoja 4 mėnesius grupėje ir leidžia jums prisijungti tiesiai prie labiau pažengusių grupių, kur užtvirtinsite paklusnumą tarp šunų ir kitų sudėtingų dirgiklių, ar toliau sieksite dresūros egzamino diplomo bei laimėjimų varžybose. Tokia asmeninių treniruočių ir kurso grupėje kombinacija taip pat leidžia greičiausiai pasiekti puikaus paklusnumo kasdieniame gyvenime.

Kartais darbas grupėje tiesiog netinka, pavyzdžiui bailiems, nervingiems ar agresyviems šunims. Nors šios problemos išsprendžiamos, tam reikia laiko. Kad neeikvoti jo ar imliausio šuniuko amžiaus, kartu mes galime mokyti paklusnumo be kitų šunų aplink. Gali būti sudaromas individualus planas, derinant kelis treniruočių tipus.

Asmeninių treniruočių metu mes mokome šunį bet kokių jums reikalingų paklusnumo komandų ir sprendžiame smulkias elgesio problemas. Treniruočių tikslus nustatome ir jų siekiame kartu. Įprastai dresūrai būtina tik erdvesnė lygi vieta, kad ir jūsų kiemo veja. Namų sąlygomis taip pat galima saugiai pradėti dar neskiepytų šuniukų dresūrą.

REGISTRACIJA

Kainos:

Paslauga Trukmė Kaina
1 / 4 / 8 TRENIRUOTĖS
Salėje Kauno g. 30, Vingio parke ar Trakų šunų aikštelėje
45 min. 40/140/260EUR
1 / 4 / 8 TRENIRUOTĖS
Jūsų pasirinktoje vietoje*
45 min. 50/180/340EUR

* Jūsų namuose ar kitoje miesto vietoje.
Treniruotės už Vilniaus ar Trakų miesto ribų – su sutartine priemoka.

Registracija:

  Pageidaujama vieta:

  Salė Kauno g. 30Vingio parkasJūsų pasirinkta vieta

  Adresas (jeigu renkatės savo vietą)

  Programa:
  MinimaliStandartinėNeribota

  Pageidaujama data (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Pageidaujamas laikas:

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Komentaras (kitas tinkamas laikas ar kitos pastabos)