Turite puikų šunį, tik kartais trukdo pora niuansų? Ši programa skirta jums!

Asmeninių treniruočių metu mes galime padėti jums atsikratyti kelių blogų šuns įpročių ar išmokyti svarbių komandų. Įprastai šią programą renkasi šeimininkai, kurių šuo tempia pavadėlį, šoka ant svečių, neduoda kirpti nagų, nemoka palaukti ar pan. 

Asmeninės treniruotės vyksta sutartiniu laiku ir vietoje, priklausomai nuo jūsų poreikio ir pasirinkimo. Įprastai susitinkame mūsų salėje arba Vingio parke. Kai kuriuos blogus įpročius šuo demonstruoja tik namie, o galbūt jūs nenorite gaišti laiko važiuojant iki mūsų, tuomet dresuotoja gali atvažiuoti pas jus. 

Atsakingai darant „namų darbus”, šios programos pilnai pakanka išmokyti ir pilnai užtvirtinti kelis įgūdžius ar komandas. Šias treniruotes reikia panaudoti dviejų mėnesių bėgyje, jūs turėsite pakankamai laiko savarankiškam darbui tarp treniruočių pagal nurodytą planą. 

Į programą įeina:
Keturios asmeninės treniruotės, kurios galioja du mėnesius nuo pirmos treniruotės dienos;
Konsultacijos telefonu ar el. paštu dėl programos metu mokytų įgūdžių, kurios galioja du mėnesius nuo paskutinės treniruotės dienos.

Nesate tikri, ar ši programa jums tiks? Registruokitės nemokamai konsultacijai poreikių įvertinimui ir tinkamos programos parinkimui!

Kaina:

Programa Minimali
Vingio parke ar salėje / Jums patogioje vietoje

150 EUR / 180 EUR

Registracija: 

  Pageidaujama vieta:

  Vingio parkasJūsų pasirinkta vieta

  Adresas (jeigu renkatės savo vietą)

  Programa:
  MinimaliStandartinėNeribota

  Pageidaujama data (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Pageidaujamas laikas:

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Komentaras (kitas tinkamas laikas ar kitos pastabos)