Auga tikras neklaužada, o gal mėgstate ramybę, kad pagalba visada bus šalia? Ši programa sukurta maksimalistams! Kartą sumokėjus mes padėsime visą šuns gyvenimą.

Asmeninių treniruočių metu mes galime efektyviai padėti jums nuo pagrindų auklėti ir mokyti savo šuniuką, o gal susitvarkyti su nervus tampančiu suaugusiu šunimi. Juk gyvenimas kartu gali būti malonumu! Išmokysime šunį pagrindinių komandų, išugdysime mandagaus šuns įpročius, kaip gražus ėjimas su pavadėliu, mandagus svečių pasitikimas, ant žemės rasto maisto palikimas. Norinčius išmokysime ir smagių triukų. Mokymo programa pritaikoma pagal jūsų prioritetus ir poreikius.

Asmeninės treniruotės vyksta sutartiniu laiku ir vietoje, priklausomai nuo jūsų poreikio ir pasirinkimo. Įprastai susitinkame mūsų salėje arba Vingio parke. Jeigu jūs nenorite gaišti laiko važiuojant iki mūsų, tuomet dresuotoja gali atvažiuoti pas jus. 

Šios programos pakaks absoliučiai visiems jūsų poreikiams. Galime pradėti nuo pradinio auklėjimo ir paklusnumo komandų, arba nuo turimų sunkumų sprendimo. Šuns proto lavinimui įvaldžius bendrą paklusnumą rekomenduojame ir triukų mokymą. Jie mankština šuns smegenis ir suteikia smagių akimirkų tiek šuniui, tiek šeimininkui. Net ir pasiekus visus tuometinius tikslus, jūs būsite ramūs, kad iškilus kažkokiems sunkumams su šuns elgesiu jums tereikės bet kada susisiekti su mumis ir mes vėl jums padėsime. Dažnas šuniukas vėl sukelia iššūkių brandos metu, 1-3 metų amžiaus, o vyresni šunys gali rodyti padidėjusį jautrumą. Jums nereikės dėl to pergyventi, mes būsime šalia.

Į programą įeina:
1. Neribotas asmeninių treniruočių skaičius visam šuns gyvenimui.* 
2. Neribota pažengusių grupės narystė šuns gyvenimui, lankant kartą per savaitę, kiek tik jūs norėsite.

*Pirmus keturis mėnesius galima registruotis vienai asmeninei treniruotei per savaitę, sekančius keturis mėnesius du kartus per mėnesį, tuomet keturis mėnesius kartą per mėnesį.  Praėjus metams nuo pirmos treniruotės ir visam šuns gyvenimui, visi tikimės, kad bent penkiolikai metų, galėsite naudotis asmeninėmis treniruotėmis kartą per du mėnesius. Praktika rodo, kad mokymo pradžioje naudingas intensyvesnis grafikas. Pasiekiant mokymo tikslus jums pagalbos reikės vis mažiau. Reguliariam įgūdžių palaikymui idealiai tinka pažengusių grupė.

Nesate tikri, ar ši programa jums tiks? Registruokitės nemokamai konsultacijai poreikių įvertinimui ir tinkamos programos parinkimui!

Kaina:

Programa Neribota
Vingio parke ar salėje / Jums patogioje vietoje

925EUR / 1125EUR

Registracija: 

  Pageidaujama vieta:

  Vingio parkasJūsų pasirinkta vieta

  Adresas (jeigu renkatės savo vietą)

  Programa:
  MinimaliStandartinėNeribota

  Pageidaujama data (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Pageidaujamas laikas:

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Komentaras (kitas tinkamas laikas ar kitos pastabos)