Greičiausias būdas išmokyti šunį pagrindinio paklusnumo – dresūros kursas su apgyvendinimu. Šuo tris savaites gyvens pas mus, namų sąlygomis Trakuose ir kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Toks intensyvumas ir profesionalaus dresuotojo sugebėjimai leidžia pasiekti rezultato daug greičiau. Įprastai pirmas 7-10 dienų šuo būna tik mokomas naujų komandų ir įgūdžių skatinant mėgstamu skanėstu arba žaislu. Antrąją kurso pusę, kai šuo jau gan gerai supranta komandas, prasideda užtvirtinimo fazė. Po truputį sunkinamos aplinkos sąlygos (iš uždaro kiemo einame į vis judresnes vietas, didinamas trikdžių skaičius), mažinamas skanėstų naudojimas. Įvedamos korekcijos ir šuo išmokomas tinkamai į jas reaguoti.

Komandos, kurias šuo mokės ir vykdys be skanėstų, su pavadėliu:
Sėdėt su išlaikymu;
Gulėt su išlaikymu;
Pas mane atsisėdant priešais;
Greta atsisėdant, kai šeimininkas sustoja;
Ne (negalima).

Po šio kurso galime garantuoti, kad šuo klausys dresuotojo su pavadžiu kasdienėmis sąlygomis. Jums bus atsiųstas video, demonstruojantis naujus šuns įgūdžius. Čia ir slypi šio dresūros būdo trūkumas. Šuns paklusnumas priklauso ne tik nuo išmoktų komandų, bet ir nuo santykių su žmogumi. Paskutinę kurso savaitę būtina bent du kartus atvažiuoti pas mus ir pasitreniruoti kartu. Įprastai iš pradžių, pamatęs šeimininką, šuo „užmiršta” komandas ir bando vėl neklausyti. Jau šuniui grįžus namo dar tris kartus susitinkame bendroms treniruotėms jau kitoje aplinkoje, kad matyti, kaip šuniui sekasi klausyti šeimininko ir prireikus iškart koreguoti kylančius niuansus. Būtent šių treniruočių metu išmokysime ir jus naudotis įgūdžiais, kuriuos įgijo šuo. Taip pat po šio kurso galite nemokamai du mėnesius lankyti pažengusių grupę, kas padės šuniui klausyti ir prie kitų šunų.

Pageidaujantys taip pat gali rinktis savaitgaliui pasiimti šunį namo. Tokiu atveju pasiimant šunį kiekvieną savaitę daroma bendra treniruotė su šeimininku ir jums būtina kartoti parodytus pratimus per savaitgalį.

Rezultato palaikymui ir po kurso būtina reguliariai (nors po penkiolika minučių porą kartų per savaitę) patiems treniruotis su šunimi visoje jo gyvenimo eigoje, tačiau tai gerokai lengviau nei mokyti šunį nuo nulio. Dauguma šeimininkų išlaiko mūsų pasiektą rezultatą ilgus metus. Tačiau yra buvę ir atvejų, kai šuo „pamiršo” viską, ką išmoko. Tik pamatęs dresuotoją staigiai vėl viską prisimina… Paklusnus šuo turi žinoti, kad klausyti privaloma ir jums teks neleisti jam galvoti kitaip. Kadangi galutinis rezultatas priklauso tik nuo jūsų tolimesnio darbo namie, aš negaliu garantuoti grįžusio pas jus šuns paklusnumo.

Dresūros – apgyvendinimo privalumai: Dresūros – apgyvendinimo trūkumai:
Greitas rezultatas Negarantuotas galutinis rezultatas
Mažos jūsų laiko sąnaudos Didesnė kaina
Išvengiama mokymo klaidų
Galimybė suderinti dresūrą su jūsų atostogomis

Jeigu galite lankyti treniruotes kartu su šunimi, mes rekomenduojame rinktis lėtesnius dresūros būdus su jumis, kadangi tada mokysitės kartu. Pačiam su dresuotojo pagalba išmokius savo šunį norimo elgesio, jums bus daug lengviau jį išlaikyti. Dresūra – apgyvendinimas tampa geriausia alternatyva toli gyvenantiems ar labai užimtiems žmonėms, kurie neturi galimybės reguliariai lankyti treniruotes. Taip pat turėjome labai teigiamos patirties su dresūros – apgyvendinimo kursu šeimininkų atostogų metų, kuomet grįžęs šeimininkas bent mėnesį lanko treniruotes grupėje.

Šio kurso tikslai, komandų ir norimų įgūdžių sąrašas aptariami asmeniškai su kiekvienu šeimininku. Geriausi kandidatai: jauni šunys nuo 6 iki 15 mėnesių. Jaunesnį šuniuką lengva mokyti, tačiau dar sunkiau užtvirtinti išmoktus įgūdžius ir pasiekti patikimo paklusnumo. Vyresniems šunims tiesiog gali prireikti daugiau laiko, jiems galima tartis dėl 4 savaičių kurso. Kai kurias elgesio problemas taip pat galima spręsti pas dresuotoją. Priklausomai nuo problemos, galima susitarti ir dėl trumpesnio kurso.

Į bazinį kursą įeina:

Trys savaitės šuns mokymo pas dresuotoją (galimi savaitgaliai namie);
Dvi treniruotės su šeimininku paskutinę kurso savaitę;
Trys asmeninės treniruotės po kurso.

Arzos kelionė šiame kurse:

Mūsų mokinės Taigos pokyčiai:

Princo progresas:

Taip pat galimas tęstinis kursas, sudarantis bazinį paklusnumą ir paklusnumą be pavadėlio. Kurso rezultatas  – patikimas paklusnumas be pavadėlio aplinkoje su dirgikliais.

Kainos:

Paslauga Trukmė Kaina
BAZINIS PAKLUSNUMO KURSAS 3 savaitės 800 EUR
BAZINIS PAKLUSNUMAS + PAKLUSNUMAS BE PAVADĖLIO 5 savaitės 1300 EUR

Registracija:

  Norimas kursas:Bazinis paklusnumasPaklusnumas be pavadėlioBazinis paklusnumas + Paklusnumas be pavadėlio

  Pradžios data: (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Trumpai aprašykite, kokių pokyčių tikitės iš dresūros kurso: