Greičiausias būdas išmokyti šunį pagrindinio paklusnumo – dresūros kursas su apgyvendinimu. Šuo tris savaites gyvens pas mus, namų sąlygomis (nebent būtų pratęs prie voljero) ir kasdien dresuojamas per keletą trumpesnių treniruočių. Toks intensyvumas ir profesionalaus dresuotojo sugebėjimai leidžia pasiekti rezultato daug greičiau. Įprastai pirmas 7-10 dienų šuo būna tik mokomas naujų komandų ir įgūdžių skatinant mėgstamu skanėstu arba žaislu. Antrąją kurso pusę, kai šuo jau gan gerai supranta komandas, prasideda užtvirtinimo fazė. Po truputį sunkinamos aplinkos sąlygos (iš uždaro kiemo einame į vis judresnes vietas, didinamas trikdžių skaičius), mažinamas skanėstų naudojimas. Įvedamos korekcijos ir šuo išmokomas tinkamai į jas reaguoti.

Komandos, kurias šuo mokės ir vykdys be skanėstų, su pavadėliu:
Sėdėt su išlaikymu;
Gulėt su išlaikymu;
Pas mane atsisėdant priešais;
Greta atsisėdant, kai šeimininkas sustoja;
Ne (negalima).

Po šio kurso galime garantuoti, kad šuo klausys dresuotojo su pavadžiu kasdienėmis sąlygomis. Jums bus atsiųstas video, demonstruojantis naujus šuns įgūdžius. Čia ir slypi šio dresūros būdo trūkumas. Šuns paklusnumas priklauso ne tik nuo išmoktų komandų, bet ir nuo santykių su žmogumi. Paskutinę kurso savaitę arba iškart po kurso primygtinai siūlome kiekvienam šeimininkui bent tris kartus atvažiuoti pas mus ir pasitreniruoti kartu. Įprastai iš pradžių, pamatęs šeimininką, šuo “užmiršta” komandas ir bando vėl neklausyti. Būtent šių treniruočių metu išmokysime ir jus naudotis įgūdžiais, kuriuos įgijo šuo.

Rezultato palaikymui būtina reguliariai (nors po penkiolika minučių porą kartų per savaitę) patiems treniruotis su šunimi visoje jo gyvenimo eigoje, tačiau tai gerokai lengviau nei mokyti šunį nuo nulio. Dauguma šeimininkų išlaiko mūsų pasiektą rezultatą ilgus metus. Tačiau yra buvę ir atvejų, kai šuo “pamiršo” viską, ką išmoko. Tik pamatęs dresuotoją staigiai vėl viską prisimina… Paklusnus šuo turi žinoti, kad klausyti privaloma ir jums teks neleisti jam galvoti kitaip. Kadangi galutinis rezultatas priklauso tik nuo jūsų tolimesnio darbo namie, aš negaliu garantuoti grįžusio pas jus šuns paklusnumo.

Dresūros – apgyvendinimo privalumai: Dresūros – apgyvendinimo trūkumai:
Greitas rezultatas Negarantuotas galutinis rezultatas
Mažos jūsų laiko sąnaudos Didesnė kaina
Išvengiama mokymo klaidų  
Galimybė suderinti dresūrą su jūsų atostogomis  

Jeigu galite lankyti treniruotes kartu su šunimi, mes rekomenduojame rinktis lėtesnius dresūros būdus su jumis, kadangi tada mokysitės kartu. Pačiam su dresuotojo pagalba išmokius savo šunį norimo elgesio, jums bus daug lengviau jį išlaikyti. Dresūra – apgyvendinimas tampa geriausia alternatyva toli gyvenantiems ar labai užimtiems žmonėms, kurie neturi galimybės reguliariai lankyti treniruotes. Taip pat turėjome labai teigiamos patirties su dresūros – apgyvendinimo kursu šeimininkų atostogų metų, kuomet grįžęs šeimininkas bent mėnesį lanko treniruotes grupėje.

Šio kurso tikslai, komandų ir norimų įgūdžių sąrašas aptariami asmeniškai su kiekvienu šeimininku. Geriausi kandidatai: jauni šunys nuo 6 iki 15 mėnesių. Jaunesnį šuniuką lengva mokyti, tačiau dar sunkiau užtvirtinti išmoktus įgūdžius ir pasiekti patikimo paklusnumo. Vyresniems šunims tiesiog gali prireikti daugiau laiko, jiems galima tartis dėl 4 savaičių kurso. Kai kurias elgesio problemas taip pat galima spręsti pas dresuotoją. Priklausomai nuo problemos, galima susitarti ir dėl trumpesnio kurso.

Mūsų mokinės Taigos pokyčiai:

Princo progresas:

Taip pat galimas tęstinis kursas, sudarantis bazinį paklusnumą ir paklusnumą be pavadėlio. Kurso rezultatas  – patikimas paklusnumas be pavadėlio aplinkoje su dirgikliais.

REGISTRACIJA

 

Paslauga Trukmė Kaina
BAZINIS PAKLUSNUMO KURSAS 3 savaitės 700 EUR
BAZINIS PAKLUSNUMAS + PAKLUSNUMAS BE PAVADĖLIO 6 savaitės 1400 EUR