Neturite laiko reguliariai užsiimti su savo šunimi, tačiau pernelyg sunku išleisti šunį dresūrai su apgyvedinimu? Nuo šiol turime jums unikalią Lietuvoje išeitį – Dresūros į Namus kursą!

Kiekvieną darbo dieną dresuotoja atvažiuos į jūsų namus ir mokys jūsų šunį. Pirmadienį – ketvirtadienį mokymas vyks be jūsų, o kiekvieną penktadienį jūs pamatysite, ką šuo išmoko ir kaip jūs patys galite užtvirtinti naujus šuns įgūdžius per savaitgalį.

Standartinę keturių savaičių bendrojo paklusnumo programą sudaro komandos: Pas mane, Greta, Sėdėt ir Gulėt su išlaikymu, maisto nerinkimas nuo žemės ir gražus ėjimas su pavadėliu. Po šio kurso šuo klauso šių komandų būdamas su pavadėliu, be skanėstų pagalbos.

Keturių savaičių kurso kaina – 1200eur.
Į ją įeina pradinė konsultacija, 16 treniruočių tik su šunimi, 4 kartu su jumis ir trys konsultacijos po kurso.

Priklausomai nuo poreikių, kurso tikslai ir trukmė gali būti koreguojami. Tokiu atveju kaina derinama atskirai.

Daugiau detalių:

  • Treniruotėms tik su šunimi dresuotoja atvyksta į jūsų namus Vilniaus ar Trakų mieste dienos metu, tarp preliminariai sutartų valandų, ir dirba su šunimi apie 30-90 minučių, priklausomai nuo mokymo etapo ir poreikių. Įprastai pradžioje treniruotės trumpesnės ir vyksta jūsų namuose ar šalia jų, vėliau dalį treniruočių dresuotoja vežasi  šunį į kitas vietas paklusnumo užtvirtinimui.
  • Šunį perduoti gali bet kuris šeimos narys arba kurso laikotarpiui dresuotojai suteikiamas namų raktas, kuris grąžinamas kursui pasibaigus.
  • Penktadienio popietę ar vakare sutartu laiku vyksta treniruotės kartu su šeimininkais, kur dresuotoja parodo jums, kaip perimti pasiektą progresą ir palaikyti paklusnumą tarp treniruočių.
  • Šeimininkai turi įsigyti visas reikiamas dresūros priemones, pvz. skanėstus, pavadėlius ir antkaklius, pagal dresuotojos nurodymą. Pagal susitarimą už papildomą mokestį jas gali parūpinti ir dresuotoja.
  • Konsultacijos po kurso skirtos atsakyti į kylančius klausimus, padėti jeigu kas nors nepavyksta. Jas galima išnaudoti per 6 mėnesius.
  • Pradinė konsultacija skirta įvertinti situaciją, aptarti lūkesčius ir pagal poreikį, raktų perdavimui. Jos kaina 50 eur. Pasirinkus iškart registruotis kursui, kaina įeina į bendrą sumą.
  • Gyvenantiems už Vilniaus ar Trakų miesto ribos taikomas papildomas sutartinio dydžio mokestis.
  • Vienu metu šiai paslaugai priimame iki trijų šunų, tad kurso pradžios data turi būti derinama iš anksto.