Specifines elgesio problemas, tokias kaip agresija, lojimas, graužimas, baimė ir t.t. sprendžiame būtent tam skirtose konsultacijose. Jų metu detaliai aptariame jus varginančią problemą, stengiamės rasti jų priežastis. Praktinėje dalyje pritaikome galimus sprendimus. Konsultacijos tikslas – suteikti jums „įrankius” tolimesniam savarankiškam problemos sprendimui. Įprastai problemai (išskyrus stiprią baimę ir agresiją) pakanka vienos konsultacijos, prireikus toliau nemokamai padedu internetu. Po pradinės konsultacijos el. paštu gausite trumpą apibendrinimą ir patarimus, kuriuos patogu turėti ir kartais perskaityti iš naujo.

Konsultacijos vietą ir laiką parenkame pagal tai, kokiose sąlygose didžiausia dominančios problemos pasireiškimo tikimybė. Dėl lojimo likus namie susitiksime jūsų namuose, dėl agresijos kitiems šunims susitiksime pas mus pasitelkiant į pagalbą mano asmeninį šunį ir t.t. Tai aptariame iš anksto. Sudėtingesni atvejai gali pareikalauti didesnio susitikimų skaičiaus. Su kai kurių tipų baimėmis ir agresija reikia reguliarių treniruočių, joms toliau gali būti taikomos asmeninių treniruočių sąlygos.

Taip pat konsultaciją galite panaudoti ir kitiems klausimams, kaip veislės pasirinkimas ar šuns iš prieglaudos testavimas / parinkimas jūsų šeimai.

Kainos:

Paslauga Trukmė Kaina
ELGSENOS KOREKCIJOS KONSULTACIJA
Jūsų pasirinktoje vietoje*
60-90 min. 80 EUR
3 KONSULTACIJOS
Jūsų pasirinktoje vietoje*
60-90 min. 200 EUR

* Jūsų namuose ar kitoje Vilniaus ar Trakų miesto vietoje.
Treniruotės už Vilniaus ar Trakų miesto ribų – su sutartine priemoka.

Registracija:

  Pageidaujama vieta:

  Vingio parkasJūsų pasirinkta vieta

  Adresas (jeigu renkatės savo vietą)

  Elgsenos korekcija (60-90min.)

  Pageidaujama data (spauskite ant laukelio ir pasirinkite)

  Pageidaujamas laikas:

  Vardas

  Pavardė

  Telefonas

  El. paštas

  Šuns vardas

  Šuns veislė

  Šuns gimimo data

  Komentaras (kitas tinkamas laikas ar kitos pastabos)