Naujiena šuniukams ir baikštiems šunims!

soc4

Šiuo metu jau niekas neabejoja socializacijos svarba. Teisinga ankstyvoji socializacija padeda visam gyvenimui išvengti agresijos ir baimių, o jau baikštumą rodantiems šunims socializacija gali gerokai palengvinti gyvenimą. Ji būtina daugeliui veislių, ir rekomenduojama absoliučiai kiekvienam šuniui.

soc5

Įvairūs žmonės, šunys, garsai, kvapai, paviršiai, daiktai. Šuniukas turėtų pamatyti be galo daug per pirmas 12-16 savo gyvenimo savaičių. Tačiau svarbu ir neperkrauti šuniuko, išlaikyti balansą, nuo kurio priklauso ar šuniui liks geras, neutralus ar blogas įspūdis. Netinkama socializacija lengvai gali ir iššaukti baimę. Užtenka vieno pasilakstymo šunų krūvoje, per kurį šuniuką užmins ar užpuls kitas šuo, ir šuniukas gali visą gyvenimą žvelgti į naujus šunis su baime ar net gintis agresija. Kasdienybėje beveik visos situacijos yra nevaldomos, aplinka gali būti nenuspėjama, tad daug rodydami šuniukui mes kartu ir rizikuojame, kad jis įgaus ir neigiamos patirties. Be to, dažnas laisvas žaidimas su šunimis neretai išugdo šunį, kuriam gentainiai daug svarbesni, nei šeimininkas.

 

Būtent dėl to mes sukūrėme šį kursą. Jo tikslas – ne komandų mokymas, o patikimo ir savimi pasitikinčio šuns auginimas. Darbas patalpose leidžia pilnai kontroliuoti aplinką ir šuns patirtį. Supažindinti šunį su naujais ar jam nepatinkančiais elementais atsargiai ir saugiai, sukurti teigiamas asociacijas. Šio kurso metu šunys susipažins su staigiais garsais, soc8keistais daiktais, įvairiais paviršiais. Taip pat naujais žmonėmis ir kitais šunimis, tačiau mūsų tikslas ne draugystė su jais, o neutrali reakcija ir koncentracija į šeimininką. Juk šuns noras būti būtent su jumis yra paklusnumo pagrindas visam gyvenimui. Teisingai išugdytas šuo neapkurs ir neužmirš jūsų pamatęs kitą šunį ar užkalbinusį praeivį, tačiau bus draugiškas ir savimi pasitikintis susidūręs su jais.

Šis kursas susidaro iš šešių treniruočių, kiekvienos metu šunį supažindinant su vis stipresniais dirgikliais. Priimame iki 6 šunų, kadangi kiekvienam, priklausomai nuo reakcijų, reikalinga asmeniška pagalba. Priimami šuniukai nuo 8 savaičių amžiaus ir vyresni šunys, kuriems reikalinga papildoma socializacija. Socializacijos kursas gali būti rekomenduojamas ir kaip papildoma pagalba pradedančiųjų grupę ar asmenines treniruotes lankantiems šunims. Dėl visų saugumo negalime priimti agresyvių ir bailiai agresyvių šunų, jiems siūlome pradėti nuo asmeninių treniruočių.

 

Registracija