Įsigijote šuniuką? Čia jūsų laukia geriausias bendro gyvenimo startas!

Artimiausios grupės:
Pirmadieniais ir trečiadieniais 19val. nuo birželio 6d.
Šeštadieniais ir sekmadieniais 10val. nuo birželio 11d.

Kurso kaina – 60eur Registracija

Šuniukų kursas skirtas mažiems šuniukams nuo 2,5 iki 5mėn. amžiaus ir jautriems mažų veislių šunims. Daug dėmesio skiriame ryšio tarp šuniuko ir šeimininko kūrimui, socializacijai ir auklėjimui, taip pat po truputį, žaidimo forma pradedame komandų mokymą. Mažas šuniukas dar tik susipažįsta su pasauliu, ir ši pradžia gali pakeisti tolimesnį šuns gyvenimą. Švelniai mokydami teisingų įgūdžių ir formuodami norimus įpročius, galite išvengti visų tolimesnių šuns elgesio problemų, o kartais net užkirsti kelią įgimtų charakterio trūkumų pasireiškimui.

Kursą sudaro 8 teminės treniruotės, 2 kartus per savaitę. Treniruotėse praktiką deriname su teorijos pertraukėlėmis, kad šuniukas nepervargtų. Visada atsakysime į jums kylančius klausimus. Baigę šuniuko kursą ir praėję testą gaus sumanaus šuniuko diplomą!

Treniruočių temos ir nauji įgūdžiai:

  1. Kontaktas, motyvacija ir signalai. Kalbėsime apie ryšio su šuniuku – kontakto svarbą ir jo stiprinimo būdus naudojant motyvaciją. Aptarsime signalus, kuriuos naudosime dresūroje. Kalbėsime ir apie tipiškas šuniuko problemas, kaip kandžiojimasis, lojimas ir švara namuose. Mokysime šuniuką dėmesio sukaupimo į skanėstą ir akių kontakto.
  2. Reakcija į vardą ir ėjimo greta pradžia. Prie pirmoje treniruotėje pradėtų įgūdžių pridėsime svarbiausią komandą – šuniuko vardą, mokysime teisingos ir patikimos reakcijos į jį. Mokysime šuniuką teisingai sekti skanėstą judant su šeimininku.
  3. Sėdėt, pagrindinė ir frontalinė pozicijos. Naudingi žaidimai. Mokysime šuniuką teisingos sėdėjimo padėties, greitos reakcijos į komandą ir svariausių pozicijų sėdint, kurias vėliau jungsime su komandomis. Aptarsime ir išbandysime naudingus žaidimus su šuniuku.
  4. Gulėt, Pas mane ir Greta. Mokysime teisingos gulėjimo padėties, atėjimo pas šeimininką atsisėdant į frontalinę poziciją ir komandos greta judant iš pagrindinės pozicijos.
  5. Į vietą ir komandos išlaikymas. Pademonstruosiu mokymo į vietą pradžią, kad toliau sėkmingai galėtumėte mokyti to namuose. Mokysime šuniuką likti sėdėt ir gulėt pozicijose iki leidimo stotis, ilginsime ėjimo greta laiką iki leidimo atsitraukti.
  6. Dirgikliai. Pirmą kartą sieksime komandų vykdymo prie blaškančių naujų garsų ir siūlomų žaislų. Kviesime su kitais žaidžiantį šuniuką.
  7. Žaidimas + paklusnumas. Žaisime su savo šuniukais, ir žaidimo metu duosime vis kitą komandą. Mokysime šuniuką greitai persiorientuoti, nutraukti žaidimą ir nepamiršti paklusnumo dūkstant.
  8. Kartojimas ir testas. Iškilmingas sumanaus šuniuko diplomų įteikimas.

Sumanaus šuniuko testas –  ką jūsų šuniukas mokės kurso pabaigoje ir pademonstruos teste:

Šuniukai su pavadžiu, kiekvienam įgūdžiui skiriami trys bandymai, galima naudoti skanėstus.

Dviems šuniukams žaidžiant kviesime vieną jų, šeimininkui padedant šuniukas turi atbėgti pas jį pakvietus vardu. Šuniukas turės išsėdėti ir išgulėti bent 5 sekundes iki leidimo atsistoti, praeiti greta bent 5 žingsnius ir atsisėsti sustojus. Šuniukui nuėjus toliau kviečiame jį komanda Pas mane, šuniukas atbėgti pas šeimininką ir atsisėsti priešais.

Sėkmingai įsisavinus šuniuko kursą jūs gausite tai patvirtinantį diplomą ir būsite pakviesti tęsti dresūrą mokslinčių grupėje!

Šiltuoju metu treniruotės vyksta aptvertoje aikštelėje Vingio parke, Čiurlionio g. Su savimi būtina turėti daug šuniuko mėgstamų, smulkių ir minkštų skanėstų. Tinka smulkiai (max. 1x1cm) pjaustytas sūris, virta mėsa ir pan. Ėdrūnams gali tikti ir jiems neįprastas sausas maistas, viskas priklauso nuo šuns. Jums reikės apie 1m. ilgio pavadėlio, rekomenduojame turėti ir vandens šuniukui. Kitokio inventoriaus gali prireikti dresūros eigoje, apie tai perspėsime iš anksto. Kažko pritrūkus įprastai galėsite tai įsigyti vietoje.