fbpx

Nuotoliniai pradedančiųjų kursai

Pradedančiųjų kursas – Jūsų startas dresūroje!

Kursą sudaro mokymo teorija, 8 teminės pamokos vieną kartą per savaitę ir dresuotojos pagalba uždaroje Facebook grupėje.

Kurso kaina – 80 eur.
Neribota prieiga prie pamokų medžiagos +15eur.

Pradedančiųjų kurse ne tik mokome komandų, apimame pagrindinį auklėjimą ir socializacijos klausimus. Pradedame nuo ryšio tarp šuns ir šeimininko stiprinimo ir koncentracijos, šunys mokosi komandų su malonumu. Kurso eigoje atsakome į šeimininkui kylančius klausimus, susitvarkome ir su smulkiomis elgesio problemomis. Kurse dalyvauja iki 8 šunų.

Kiekvieną savaitę įkeliama tos savaitės video pamoka į uždarą Facebook grupę. Tuomet turite porą dienų nufilmuoti pateiktų pratimų atlikimą su savo šunimi ir užduoti bet kokius kilusius klausimus. Peržiūrėję jūsų video mes pateiksime patarimus, pastabas ir atsakymus į kilusius klausimus raštu arba video formatu. Prireikus, patarimai demonstruojami su mūsų šunimi. Matysite ir kurso draugų video bei atsakymus į jų klausimus. Greičiausiai rasite kažką naudingo ir sau. Likusią savaitės dalį praktikuojatės savarankiškai, iki kitos pamokos. 

Kurso grupė bus jums prieinama 10 savaičių. Įsigiję neribotą prieigą turės galimybę ir po kurso pabaigos, bet kada peržiūrėti kurso medžiagą mūsų puslapyje, prisiminti pratimo atlikimą ar kitą niuansą.

Pradedančiųjų kursą baigęs šuo mokės ir su skanėsto pagalba vykdys komandas: sėdėt, gulėt, stovėt, pas mane, greta. Taip pat išmoks reaguoti į savo vardą, koncentruotis į šeimininką, vaikščioti netempiant pavadžio ir nerinkti nuo žemės. Nors patikimam paklusnumui kasdienėse situacijose, be pastovios pagalbos maistu, reikia tęsti darbą, šis kursas duoda labai svarbius pagrindus visam šuns gyvenimui.

 

Baigus kursą šuo gauna Sumanaus šuns diplomą. Po šio kurso pakviesime jus tęsti mokymą nuotolinėje pažengusių grupėje, o karantinui pasibaigus, ir gyvose pažengusių treniruotėse mūsų salėje Kauno g. 30, Vilniuje.

Kurso metu šuniukai mokosi:

 • Reaguoti į vardą
 • Koncentruotis į šeimininką
 • Laisvės signalo
  (paleidimo iš komandos)
 • Pas mane
 • Greta
 • Vaikščioti netempiant
 • Nerankioti nuo žėmės
 • Sėdėt
 • Gulėt
 • Stovėt

Video pamokų ištraukos:

Artimiausi kursai:

DARBO DIENOS KURSAS
Nuo sausio 18d.
 
Pamoka įkeliama pirmadienį ryte.
Jūsų video keliami iki trečiadienio vakaro.

 
Registracija
SAVAITGALIO KURSAS
Nuo vasario 5d.
 
Pamoka įkeliama penktadienį ryte.
Jūsų video keliami iki sekmadienio vakaro.

 
Registracija

Susitvarkysi ir be dresuotojo konsultacijų? Gali įsigyti tik video pamokas.

Kitos paslaugos:

Dienos stovykla
Nuotolinės konsultacijos