Skirtas jau puikiems šunims, kuriuos reikia išmokyti tik 1-2 įgūdžių. Pavyzdžiui, netempti pavadėlio, neimti maisto nuo žemės, nešokti ant žmonių ir t.t. Jūsų šuo beveik idealus, jeigu ne vienas BET… Būtent su tuo „bet” šios programos metu mes ir tvarkysimės.

Programa netinka rimtų elgsenos problemų korekcijai: agresijai, rimtai baimei, reaktyvumui, stipriam lojimui ant kitų šunų ar kito dirgiklio, išsiskyrimo nerimui ir panašiems atvejams. Šiais atvejais reiktų pradėti nuo elgsenos korekcijos konsultacijos.

Šios programos asmeninės treniruotės vyksta Vingio parke, salėje Kauno g. 30 arba Trakų šunų aikštelėje. Už papildomą mokestį galimos treniruotės ir jums patogioje vietoje. Nuotolinės konsultacijos vyksta pagal poreikį iki karto per savaitę iškilus klausimams ar nesklandumams. Jos gali vykti video arba audio pokalbio forma. Galima aptarti ne tik pasirinktų įgūdžių mokymą ir palaikymą, tačiau taip pat kitus aktualius klausimus. Šios konsultacijos netinka rimtų elgsenos problemų sprendimui.

Į programą įeina:

Iki trijų asmeninių treniruočių jums patogioje vietoje;
Nuotolinės konsultacijos 3mėn. laikotarpiu.

Programos kaina:

190EUR (vertė 420eur)

Programos taisyklės:

  1.  Šios programos asmeninių treniruočių metu mokome 1-2 įgūdžių, kurių trūkumas kelia nepatogumų dalyviui.
  2. Asmeninės treniruotės trukmė – apie 45 minutės, jos vyksta dalyviui patogioje vietoje Vilniaus arba Trakų miesto ribose. Galimos ir treniruotės šių miestų rajono ribose apmokėjus sutartą priemoką.
  3. Asmeninės treniruotės turi būti panaudotos per du kalendorinius mėnesius, skaičiuojant nuo pirmos treniruotės dienos.
  4. Nuotolinės konsultacijos vyksta per pasirinktą platformą video arba audio skambučiu, iš anksto sutartu laiku ir trunka iki 45min.
  5. Nuotolinės konsultacijos vyksta dalyviui pageidaujant ne dažniau vieno karto per savaitę trijų kalendorinių mėnesių laikotarpyje, kuris prasideda pirmos nuotolinės konsultacijos dieną arba du kalendoriniai mėnesiai po pirmos asmeninės treniruotės.
  6. Už programą sumokėta suma nėra grąžinama.
  7. Tapti programos dalyviu galima apmokėjus ją iš anksto arba iki pirmos asmeninės treniruotės pabaigos.