Norite asmeninio dėmesio ar lankstaus grafiko šuns mokymui nuo pradmenų? Ši programa skirta jums!

Jos metu mes galime apimti ir auklėjimą, ir bendro paklusnumo dresūrą nuo pradžios iki galo. Dvylikos asmeninių treniruočių pilnai pakanka išmokyti komandų, labiau koncentruojantis ties tomis, kurios svarbiausios jums. Toliau jos užtvirtinamos ir palaikomos pažengusių grupėje. Asmeninės treniruotės gali vykti Vingio parke ar mūsų salėje Kauno g. 30 sutartu laiku, kuris pagal jūsų norus gali būti derinamas kad ir kiekvieną kartą. Įprastai susitinkame kartą per savaitę. Įmanomos ir treniruotės jums patogioje vietoje, tokiu atveju taikoma sutartinė priemoka. Pažengusių grupės lankymas taip pat yra lankstus. Galite rinktis bet kurį jums tinkantį laiką iš tuo metu prieinamų, prireikus keisti laikus kad ir kiekvieną savaitę.

Į programą įeina:

Iki 12 asmeninių treniruočių;
Neribotas pažengusių grupės lankymas 1 metus.

Programos kaina:

475EUR (vertė 870eur)

Programos taisyklės:

  1. Asmeninės treniruotės vyksta iš anksto sutartu laiku, Vingio parke iš Čiurlionio g. pusės arba salėje Kauno g. 30. Treniruotės trukmė apie 45 minutės. Asmeninės treniruotės gali vykti ir kitoje vietoje, sumokėjus sutartinę priemoką, kuri priklauso nuo pasirinktos vietos.
  2. Pažengusių grupės narystė prasideda pirmos lankomos grupės treniruotės dieną arba keturi mėnesiai po pirmos asmeninės treniruotės dienos ir tęsiasi kalendorinius metus. Tuo laikotarpiu dalyvis gali lankyti pažengusių grupę iki dviejų kartų per savaitę, bet kuriuo laiku iš tuo metu prieinamų.
  3. Asmeninės treniruotės gali būti panaudotos per visą programos laikotarpį, iki pažengusių grupės narystės pabaigos.
  4. Už programą sumokėta suma nėra grąžinama.
  5. Tapti programos dalyviu galima apmokėjus ją iš anksto arba iki pirmos asmeninės treniruotės pabaigos.