Pilnas paklusnumo mokymas ir palaikymas visą šuns gyvenimą!

Laikas jus riboja, tačiau norite išauklėto ir dresuoto šuns? Leiskite dresuotojui padaryti dalį darbo už jus! Dalis treniruočių vyks be jūsų, tad procesas reikalaus mažiau jūsų pastangų ir rezultatas galės būti matomas greičiau. Tai išskirtinė, intensyvi mokymo programa.

Jos metu galima išmokyti šunį visko, ko jūs pageidaujate:
Visada grįžti pakviestam, gražiai eiti ant pavadėlio, nerinkti nuo žemės, prireikus palaukti sėdint arba gulint, leisti ramiai kirpti nagus, pažiūrėti dantis, šukuotis, elgtis išauklėtai svečiuose ir viešumoje ir t.t.

Pirmai programos daliai jūs turite du pasirinkimus:

  1. Dresuotoja gali atvažiuoti į jūsų namus tris – penkis kartus per savaitę. Pradedama nuo asmeninio dresuotojo darbo su jūsų šunimi. Po pirminės konsultacijos jums net nebūtina kaskart būti namuose, bet pageidaudami jūs galite stebėti treniruotes. Paskutinis kartas prieš savaitgalį, dažniausiai penktadienį, vyksta su šeimininku. Jums parodoma, ko šuo išmoko per šią savaitę. Per savaitgalį jūs praktikuojate parodytus pratimus. Po jo aptariame, kaip jums sekėsi, kokie klausimai kilo ir tęsiame darbą su šunimi. Priklausomai nuo intensyvumo per tris – penkias savaites šuo išmoksta bazines komandas ir elgesio taisykles.
  2. Po pirminės konsultacijos dresuotoja pirmadienį ryte ar sekmadienį vakare pasiima šunį iš jūsų namų. Iki penktadienio vakaro šuo gyvena pas dresuotoją namuose ir kasdien yra dresuojamas. Savaitgaliui dresuotoja atveža šunį į jūsų namus, tuo pačiu daroma treniruotė su šeimininku. Rodoma, ką šuo išmoko ir kokius pratimus reiktų kartotis per savaitgalį. Po savaitgalio aptariama, kaip šuniui sekėsi namuose, kokie klausimai iškilo ir šuo vėl keliauja pas dresuotoją mokytis toliau. Per tris savaites šuo išmoksta bazines komandas ir elgesio taisykles.

Šioje dalyje šunys išmoksta reikalingų komandų ir įgūdžių ir jau padoriai atlieka jas ant pavadėlio. Toliau mokymas tęsiamas asmeninėmis treniruotėmis jums patogioje vietoje ir pažengusių grupėje, jums patogiu laiku, kad ir iki pat šuns senatvės. Tai galimybė pasiekti patikimo paklusnumo ir palaikyti jį visą šuns gyvenimą sumokėjus vieną kartą! Asmeninių treniruočių metu taip pat bet kada galima išmokyti papildomų jums reikalingų komandų. Reguliarus pasikartojimas neleis šuniui „pasimiršti” ir prarasti mokymo metu gautų įgūdžių.

Visos treniruotės vyksta Vilniaus ar Trakų miesto ribose. Atskiru sutarimu ši paslauga taip pat prieinama ir šių miestų bei artimiausiuose rajonuose.

Į programą įeina:

Pirminė konsultacija jūsų namuose;
Iki 15 intensyvių treniruočių su šunimi jūsų namuose arba Iki 15 dresūros dienų dresuotojos namuose (savaitgaliais šuo grįžta namo);

Asmeninės treniruotės visam gyvenimui;
Neribotas pažengusių grupės lankymas.

1725EUR (tik dviejų metų vertė nuo 4000eur!)

Programos taisyklės:

  1. Programos dalyviu galima tapti pasirašius programos sutartį ir apmokėjus ją pirminės konsultacijos metu. Pirminė konsultacija nemokama. Jos metu mokymas nėra pradedamas, tačiau susipažįstama su šunimi, aptariami šeimos poreikiai, mokymo tikslai ir planas. Matant, kad ši programa nėra geriausia konkretaus šuns situacijoje, gali būti pasiūlyta tinkamesnė paslauga.
  2. Renkantis šuns mokymą pas dresuotoją, dalyvis turi suteikti šuniui įprastą maistą šiam laikotarpiui.
  3. Treniruotės dalyvio namuose ir asmeninės treniruotės trunka apie 45 minutes ir vyksta Vilniaus ar Trakų miesto ribose. Pageidaujant treniruočių šių miestų ir aplinkiniuose rajonuose, mokama sutartinė priemoka, kuri priklauso nuo atstumo. Pažengusių grupės treniruotės vyksta tik Vilniuje, priklausomai nuo sezono Vingio parke ar mūsų salėje.
  4. Po pirminių penkiolikos treniruočių dalyvio ar dresuotojos namuose, asmeninės treniruotės vyksta dalyviui patogioje vietoje, ne dažniau nei du kartus per kalendorinį mėnesį. Jomis dalyvis gali naudotis nors ir visą šuns gyvenimą, kad palaikyti šuns įgūdžius.
  5. Pažengusių grupė dirba iš anksto nustatytu grafiku, dalyvis gali dalyvauti bet kuriuo siūlomu laiku, neribojamu dažniu. Įprastai ši grupė dirba du ar tris kartus per savaitę.
  6. Už programą sumokėta suma nėra grąžinama.