PROGRAMOS

SOCIALUS LANKSTUS PATOGIAUSIAS
Ši programa skirta norintiems mokyti šuniuką su grupe ir lydės jus nuo pradmenų iki pilno komandų užtvirtinimo. Norite asmeninio dėmesio ar lankstaus grafiko šuns mokymui nuo pradmenų? Ši programa skirta jums! Laikas jus riboja, tačiau norite išauklėto ir dresuoto šuns? Leiskite dresuotojai padaryti dalį darbo už jus! Dalis treniruočių vyks be jūsų, tad procesas reikalaus mažiau jūsų pastangų ir rezultatas galės būti matomas greičiau.
Į programą įeina: Į programą įeina: Į programą įeina:
Pradedančiųjų kursas; Trys asmeninės treniruotės; Neribotas pažengusių grupės lankymas 1 metus. Pilnas paklusnumo mokymas ir palaikymas visus metus! Iki 12 asmeninių treniruočių; Neribotas pažengusių grupės lankymas 1 metus. Pirminė konsultacija jūsų namuose; Iki 15 treniruočių su šunimi jūsų namuose arba Iki 15 dresūros dienų dresuotojos namuose (savaitgaliais šuo grįžta namo); Asmeninės treniruotės visam gyvenimui; Neribotas pažengusių grupės lankymas. Pilnas paklusnumo mokymas ir palaikymas visą šuns gyvenimą!
325EUR (vertė 700eur) 475EUR (vertė 870eur) 1725EUR (tik dviejų metų vertė nuo 4000eur!)
Programos taisyklės Programos taisyklės Programos taisyklės

Pradedančiųjų Socialus
   
   
   
   

Asmeninės programos:

Minimali Standartinė Neribota
Trukdo tik pavadėlio tempimas ir šokinėjimas ant žmonių? O gal šiukšlių rinkimas nuo žemės ir bėgimas pro duris? Reikia auklėti patikimą draugą nuo nulio ar mokyti paklusnumo ir išspręsti porą smulkių elgesio problemų? Norisi ne tik pilno auklėjimo, tačiau ir palaikymo visam šuns gyvenimui? 
Ši programa jums padės! Skirta šunims, kuriems trūksta tik poros įgūdžių ar komandų. Gyvenimas su šunimi bus lengvesnis. Programa skirta auklėjimui nuo šuniuko ar šuns bendro paklusnumo ir gyvenimo įgūdžių mokymui. Programa skirta šeimininkams, kurie vertina  ramybę. Kas benutiktų, profesionalo pagalba visada bus šalia.
Įeina keturios asmeninės treniruotės salėje ar Vingio parke / jums patogioje vietoje ir konsultacijos el. paštu ar telefonu 2 mėnesius. Įeina dvylika asmeninių treniruočių salėje ar Vingio parke / jums patogioje vietoje ir pažengusių grupės lankymas visus metus. Įeina neribotas asmeninių treniruočių skaičius salėje ar Vingio parke / jums patogioje vietoje ir pažengusių grupė visam šuns gyvenimui.
150eur / 180eur 475eur / 575eur 925eur / 1125eur

Dresūra su apgyvendinimu:

Bazinis paklusnumas Paklusnumas be pavadėlio
   
   
   
   

Mokykla namie:

Namų mokykla: dresūra jūsų namuose
Visi dresūros su apgyvendinimu pliusai nesiskiriant su savo šunimi!